Kalednář

29. leden 2014

Česko je v ochraně spotřebitelů v rámci EU mezi pěti nejhoršími. Příležitostí je výměna zkušeností

V Senátu se konal seminář na téma „Ochrana spotřebitelů v rámci jednotného vnitřního trhu“. Pořádala ho europoslankyně Olga Sehnalová spolu s Alenou Gajdůškovou, první místopředsedkyní Senátu.

Read more

28. leden 2014

Kraj změnil názor, třídy na gymnáziích nezruší

Mladá fronta DNES | 28.1.2014 | Rubrika: Kraj Zlínský | Strana: 1 | Autor: Petra Procházková | Téma: Senátoři - Gajdůšková Alena

Read more

Vernisáž výstavy mamografických snímků ve Zlíně

V pondělí 27.1. 2014 se 1. místopředsedkyně Senátu PČR Alena Gajdůšková zúčastnila slavnostní vernisáže výstavy mamografických snímků "VAŠE NEJCENNĚJŠÍ FOTO", pořádané Fakultou humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s firmou Euroclinicum.

Read more

23. leden 2014

Věda, výzkum, vývoj a inovace v koaliční smlouvě

23. 1. 2014 / Trochu s překvapením jsem si dnes poslechla v ČT 24 paní poslankyni Annu Putnovou z TOP 09, která si v médiích posteskla, že koaliční smlouva neobsahuje priority v oblasti vědy a výzkumu.

Read more

21. leden 2014

Rovnost příležitostí, standardy evropského sociálního modelu jsou součástí konkurenceschopnosti EU

21. 1. 2014 / V těchto dnech probíhá v Evropském parlamentu v Bruselu v rámci Evropského parlamentního týdne meziparlamentární třídenní konference. Jedním z hlavních témat plenárního zasedání je ekonomický růst a zaměstnanost.

Read more

Projev 1. místopředsedkyně Senátu PČR A. Gajdůškové na vzpomínkové akci ,,Pocta Janu Palachovi a Romasi Kalantovi“

 16. ledna 2014 / Mělník, Městský úřad – nám. Míru 1, poté Jungmannovy sady

Read more

17. leden 2014

Vyjádření A. Gajdůškové ke kandidátce k volbám do Evropského parlamentu

17. 1. 2013 / Svou roli v evropské agendě vidím jako doposud v národním parlamentu v Senátu. Do Evropského parlamentu kandidovat nebudu. Propojení národního a Evropského parlamentu je důležité z pohledu prosazování zájmů občanů ČR.

Read more

16. leden 2014

Rušení malých pošt nesmí lidi poškodit

16. 1. 2014 / Pošta v obci by neměla být luxusem, ale jednou ze základních služeb, kterou stát poskytuje občanům. Sociální demokracie šla do voleb se slibem zachování dostupných a funkčních veřejných služeb jako s jednou ze svých priorit.

Read more