Kalednář

29. srpen 2013

Novodobé otroctví

25. 8. 2013 / OSN společně s UNESCO vyhlásilo Mezinárodní den památky obětí obchodu s otroky, jako připomínku dne jeho zrušení, ale také jako připomínku doby, kdy se s otroky obchodovalo.

Read more

23. srpen 2013

Ano, pane Kalousku, ve volbách půjde o svobodu!

Předčasné volby 2013 budou mít skutečně jedno ze silných témat, kterým bude otázka svobody. Hysterie a starost o svobodu po nadcházejících volbách je ovšem dojemná a falešná z úst zástupců ODS a TOP09.

Read more

22. srpen 2013

21. srpen 2013

Ano pro snížení DPH u léků!

     Snahu ČSSD prosadit snížení DPH u léků jako nezbytné potřeby pro návrat ke zdraví a mnohdy záchranu života, považuji za správnou a plně ji podporuji. Tento požadavek je podporován i Svazem pacientů ČR.

Read more

15. srpen 2013

Hirošima, Nagasaki nejsou jen slova z textu písně

Většina občanů má dost velké starosti, jak slušně žít a zajistit své rodiny. Problémy má stát i firmy. Jakoby zpětný chod nabrala v ČR jak životní úroveň lidí, tak úroveň veřejných služeb jako je systém vzdělávání a zdravotní péče.

Read more

8. srpen 2013

Bohuslav Sobotka našel v politické krizi státnické řešení

7. 8. 2013 / Vítězem debaty o Rusnokově vládě se stala sociální demokracie jako celek v čele s Bohuslavem Sobotkou. A to navzdory všemožným „zaručeným“ interpretacím a komentářům, které se snaží rozvíjet teorie o tom, kdo je v sociální demokracii vítěz a kdo poražený.

Read more