Kalednář

Tisková zpráva k dopisu A. Babišovi ohledně financování vědy, výzkumu a inovací ve státním rozpočtu 2015

15. 9. 2014 / Tisková zpráva 1. místopředsedkyně Senátu PČR A. Gajdůškové k dopisu ministovi financí A. Babišovi ohledně financování vědy, výzkumu a inovací ve státním rozpočtu 2015

Read more

Daň z ubrané hodnoty

14. 9. 2014 / Minulý týden jsem měla tu čest, spolu se svou slovenskou patnerkou Renátou Zmajkovičovou / 1. místopředsedkyní Národní rady Slovenské republiky/, s diplomatickými zastoupeními skandinávských zemí, především se švédskou velvyslankyní, paní Annikou Jagander, s partnerskou pomocí Transparency International, reprezentované panem Radimem Burešem, uspořádat další konferenci o korupci.

Read more

Važte slova, pánové…

11. 9. 2014 / Dáte-li někomu velmi cenný dárek a on se na něj tváří jako na šmuk, určitě si pomyslíte, že je to ignorant a přestane vás jeho názor zajímat. Výroky o tom, že ČR dostala v Evropské komisi slabé portfolio, jestliže má na starosti spravedlnost, ochranu spotřebitele a rovné šance je znakem naprostého nepochopení fungování Evropské unie a její agendy ze strany autorů těchto výroků.

Read more

ČSSD na jednání v Praze odstartovala druhou fázi kampaně. A. Gajdůšková na tiskové konferenci

13. 9. 2014 / Místopředsedkyně ČSSD a 1. místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková pozvala na tiskové konferenci všechny občany a občanky k volbám.

Read more