Kalednář

29. srpen 2021

Napoleonský tábor

Poslankyně Alena Gajdůšková přijala milé pozvání organizátorů a navštívila Napoleonský tábor v městském parku v Bystřici pod Hostýnem.

Read more

28. srpen 2021

Valašské kumštování

Jako každoročně, tak i letos zavítala Alena Gajdůšková do Valašských Klobouk na Valašské kumštování.

Read more

27. srpen 2021

Barum Czech Rally Zlín - 50. ročník

Alena Gajdůšková navštívila zahájení tradiční zlínské Barumky, letos jubilejního 50. ročníku. Pozdravila spoustu dobrých přátel, popřála mnoho sil organizátorům a poděkovala za jejich skvělou práci a úsilí v nelehké době. Hodně zdaru popřála i soutěžícím pilotům.

Read more

25. srpen 2021

Video ze zahájení kampaně v Lidovém domě

Co naší zemi hrozí po letošních volbách? Ve videu ze zahájení kampaně ČSSD, které se konalo v neděli 22. 8. 2021 v Lidovém domě v Praze, se to všechno dozvíte úplně otevřeně.

Read more

20. srpen 2021

Dlouhodobé ošetřovné využije víc lidí. Podmínky zmírní

Lidé, kteří celý den pečují o člena rodiny, dosáhnou snadněji na dlouhodobé ošetřovné neboli ošetřovatelské volno.

Read more

18. srpen 2021

Otcovská dovolená se prodlouží. Schválené změny podrobně

Novinky od roku 2022 potvrdili senátoři. Tatínci si nově mohou vzít dva týdny místo dosavadního jednoho. Když bude dítě během šestinedělí hospitalizováno, prodlouží se lhůta k čerpání.

Read more

11. srpen 2021

Rozhovor s Alenou Gajdůškovou

Rozhovor s Alenou Gajdůškovou pro Studio 21

Read more

9. srpen 2021

Musíme hledat dobrá a dlouhodobá řešení, která budou lidem v jejich problémech opravdu pomáhat

Od loňského podzimu je členkou Zastupitelstva Zlínského kraje a zároveň předsedkyní jeho sociálního výboru PaedDr. Alena Gajdůšková, která celých 12 let působila jako senátorka (z toho 2 roky jako místopředsedkyně Senátu), nyní je již čtvrtým rokem členkou Poslanecké sněmovny. Jak lze tyto bohaté zkušenosti využít v práci pro Zlínský kraj, či jaké má před sebou cíle, jsme se zeptali v našem rozhovoru.

Read more

3. srpen 2021

Mezi občany, kteří byli zasaženi výbuchy ve Vrběticích bude rozděleno téměř 700 milionů korun

Vláda a následně i Poslanecká sněmovna podpořila návrh předsedy ČSSD a ministra vnitra Jana Hamáčka. Mezi občany, kteří byli zasaženi výbuchy muničních skladů v roce 2014, bude podle zákona rozděleno téměř téměř 700 milionů korun. Legislativní návrh nyní projedná Senát a následně ho musí podepsat prezident Miloš Zeman.

Read more

Na ošetřovné dosáhne víc lidí. Pravidla se zmírní

Podmínka společné domácnosti s největší pravděpodobností skončí. Pomůže to při krátkodobé péči o nemocného nebo zraněného člena širší rodiny.

Read more