Tiskové zprávy

Je velmi dobře, že se premiér Sobotka postavil proti privatizaci České pošty

2. 10. 2014 / Vyjádření premiéra ČR Bohuslava Sobotky k zachování sítě poboček České pošty uklidnila nejen mě, ale i většinu občanů především v regionech..

Tisková zpráva 1. místopředsedkyně Senátu PČR A. Gajdůškové k zachování sítě poboček České pošty

2. 10. 2014

Vyjádření premiéra ČR Bohuslava Sobotky k zachování sítě poboček České pošty uklidnila nejen mě, ale i většinu občanů především v regionech. Česká pošta je velmi důležitou službou pro občany zejména v menších  městech a obcích. Je velmi dobře, že se premiér Sobotka postavil proti privatizaci České pošty. Vidím zde velký potenciál, kde by stát mohl síť poboček ještě lépe využít než doposud.

Tato problematika se dotýká i Zlínského kraje. Lidé u nás měli obavy z ohrožení některých poboček České pošty, ať už by to bylo v Újezdě u Valašských Klobouk nebo i jiných obcích. Ve Zlíně se nám podařilo za podpory ministerstva vnitra a ve spolupráci s magistrátem, že se do centra na náměstí Míru vrátí alespoň základní služby České pošty.

Zdroj: Sekretariát 1. místopředsedkyně Senátu PČR A. Gajdůškové, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.