• slide
  • Vítejte na mém webu

Demonstrace za Baťovku ve Zlíně

Podporuji petici za konání referenda o tom, jak dál ve zdravotnictví v kraji. Lidé ale k tomu musí znát fakta a všechna pro a proti. Podstatné zaznělo na demonstraci za Baťovku ve Zlíně; nová interna už mohla stát a měla následovat stavba dalších nových klíčových objektů jako urgentního příjmu a dostavba chirurgických oborů. Zásadní oddělení jsou i v pavilonové Baťovce propojeny zevnitř. Postupná dostavba byla připravena a bylo by to pro kraj ekonomicky zvládnutelné bez rizika.

Všichni také víme, že ve zdravotnictví ještě více než jinde platí, že jeho kvalitu dělají především lidé - vysoce kvalifikovaní a motivovaní lékaři a lékařky, zdravotníci, další zaměstnanci. Je v zájmu každého pacienta, aby svým zaměstnancům vedení nemocnice vytvářelo podmínky pro jejich kvalitní práci. V tom je v KNTB problém, jak o tom dlouhodobě mluví odboráři a upozorňovala jsem opakovaně kraj ať už písemně nebo vystoupením na krajském zastupitelstvu. Odpovědnost za nedobrou situaci v KNTB má současné vedení kraje.

Na fotkách jsem podepsala petici za referendum. Nejen na fotce pro dobrou a kvalitní zdravotní péči o pacienty stojím na straně zaměstnanců.

demonstrace

 

demonstrace

TWITTER @GajduskovaAlena

Twitter response: "Could not authenticate you."