Články

Životopis

  • Kategorie: Web

PaedDr. Alena Gajdůšková

Nar. 15. dubna 1954 v Praze, ve zdravotnické rodině. Vdaná, dvě dospělé dcery.

Vystudovala pedagogiku, veřejnou správu a regionální rozvoj, má další kvalifikaci v oblasti personalistiky a norem kvality.

Pracovala jako učitelka, tajemnice poslaneckého klubu, vedoucí personálního oddělení soukromé stavební firmy, vedoucí Odboru školství, kultury, zdravotnictví, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Zlína

Dlouhodobě je činná v komunální politice, byla místopředsedkyní sociální demokracie a poradkyní premiérů V.Špidly a B.Sobotky.

V letech 2002 – 2014 byla senátorkou, postupně předsedkyní senátorského klubu ČSSD a   1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu ČR. Věnovala se evropské agendě.

Od r. 2017 je poslankyní Parlamentu ČR, místopředsedkyní sociálního výboru, členkou výborů zdravotního a petičního. Pracuje v podvýborech pro prevenci a práva pacientů, sociálně zdravotní pomezí, svobodu slova, ochranu práv spotřebitelů a udržitelný rozvoj. Je členkou stálé komise pro rodinu a rovné příležitosti.

Druhé funkční období je členkou předsednictva ČSSD. Angažuje se ve Sdružení parlamentářů proti jadernému zbrojení a za odzbrojení. Je 1. viceprezidentkou a pacientskou ombudsmankou Svazu pacientů ČR, členkou představenstva a krajskou koordinátorkou Masarykovy demokratické akademie, politického institutu. V r. 2018 byla zvolena předsedkyní Správní rady Univerzity T.Bati ve Zlíně. Je dlouholetou členkou Sokola a Českého červeného kříže.

Alena Gajdůšková v Rožnově pod Radhoštěm

  • Kategorie: Web

ČSŽ - Spolek rožnovských žen pořádal v sobotu 22. 2. 2014 v rámci projektu ,,Celoživotním vzděláváním a aktivitou k plnohodnotnému a kvalitnímu životu ve stáří“ zajímavé setkání na Střední škole zemědělské a přírodovědné v Rožnově. Přišel nás přivítat ředitel školy Ing. Jaroslav Krčmář.

Číst dál

PF 2014

  • Kategorie: Web

Vážení přátelé,

děkuji vám všem, kteří jste návštěvníky mého webu, za přízeň  v uplynulém roce. Děkuji také všem, kteří jakkoli přispěli k jeho utváření ať už příspěvky, fotografiemi nebo připomínkami a náměty.

Do roku 2014 vám přeji hodně zdraví, štěstí a lásky, spokojenosti a úspěchů v osobním i pracovním životě.

 Vaše       Alena Gajdůšková

 

pf 2014 1

pf 2014 2


Videogalerie

 

3.3.2012 - A.Gajdůšková:Ultra-neoliberální Nečasova vláda rozvrací veřejné systémy

 


 

1.3.2012 - A.Gajdůšková: Nečasovy kroky nám přibouchnou dveře do Evropy

Galerie

 

Zvolte galerii, do které chcete vstoupit.

Fotogalerie   FOTOGALERIE

Videogalerie   VIDEOGALERIE

Audiogalerie   AUDIOGALERIE

Můj obvod

  • Kategorie: Web

Popis dle zákona 247/1995 Sb:
severní část okresu Zlín, ohraničená na jihu obcemi Nedašov, Návojná, Valašské Klobouky, Křekov, Vlachova Lhota, Újezd, Vizovice, Zádveřice-Raková, Lípa, Zlín, Sazovice, Machová, jižní část okresu Vsetín, ohraničená na severu obcemi Hošťálková, Liptál, Seninka, Leskovec, Valašská Polanka, Lužná, Lidečko, Horní Lideč, Střelná

Číst dál

Kontakty

Alena Gajdůšková

  • tel.: 257 171 111
  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Regionální kancelář:

 

Ing. Tomáš Šenkeřík,    

Gahurova 5265, 760 01  Zlín

tel.: 737 839 224

 

Umístění na mapě

 

Noční mikroforum Gabriely Vránové

 

16.2.2012 | 22:30 | ČRo 2 - Praha (Dvojka) - Noční Mikrofórum
Jak ponocuje a žije místopředsedkyně Senátu PČR Alena Gajdůšková? Zjistili jsme z rozhovoru, který moderovala Gabriela Vránová.