Kalednář

19. prosinec 2017

Díky našemu tlaku dostanou pracovníci v sociálních službách více peněz i v příštím roce

Sociální demokracie v rámci třetího čtení státního rozpočtu uspěla se svým návrhem na v sociálních službách o více než 3 miliardy korun. Díky tomu bude možné dál rozvíjet síť sociálních služeb pro ty nejpotřebnější.

Read more

Tisková konference po jednání Poslaneckého klubu ČSSD, 19.12.2017

Na tiskové konferenci po jednání Poslaneckého klubu ČSSD vystoupil jeho předseda Jan Chvojka a členka sociálního výboru Alena Gajdůšková.

Read more

18. prosinec 2017

Tisková zpráva Aleny Gajdůškové po jednání Zastupitelstva Zlínského kraje

Tisková zpráva po jednání Zastupitelstva Zlínského kraje k bodu hospodaření krajských nemocnic a reakcí hejtmana na otevřený dopis poslankyně Aleny Gajdůškové.

Read more

Otevřený dopis hejtmanovi Zlínského kraje

Městští i krajští zastupitelé za ČSSD a poslankyně Alena Gajdůšková bojují za záchranu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Read more

15. prosinec 2017

Návrh pozměňovacího zákona o státním rozpočtu České republiky na rok 2018

Vážený pane předsedající, vážené paní poslankyně, páni poslanci, vážená vládo. Nenesu žádné nářadí. Sociální služby jsou především o lidech.

Read more

13. prosinec 2017

Ženy by v ČR měly mít lepší podmínky pro sladění mateřství a profesního života

Počet obyvatel v České republice roste. Jen od počátku letošního roku do září je jich skoro o 19 tisíc víc, a to hlavně díky migraci cizinců. Je jiný způsob, jak zajistit zaměstnavatelům nové pracovní síly?

Read more

4. prosinec 2017

A je to tady!

Budoucí ministr zdravotnictví Adam hodlá pokračovat tam, kde jsme to ministrovi Julínkovi překazili - zavádění dvousložkového pojištění není nic jiného než navýšení spoluúčasti pacientů vedoucí k rozdělení zdravotní péče na chudinskou ze základního veřejného pojištění a komerční.

Read more