Kalednář

Za dnešní projev je Miloši Zemanovi potřeba poděkovat

18. 2. 2014 / Za dnešní projev je prezidentovi ČR Miloši Zemanovi potřeba poděkovat. Řekl sice jen to, co říkáme dávno - od vize cesty na sever (Skandinávie) přes nutnost majetkových přiznání a investic.

Read more

Politiky zaskočil požadavek křížovníků na obecní činžáky

Právo | 18.2.2014 | Rubrika: Zpravodajství | Strana: 2 | Autor: (dan, ČTK) | Téma: Senátoři - Gajdůšková Alena

Read more

Reakce A.Gajdůškové na požadavek křížovníků na obecní činžáky

18. 2. 2014 / Místopředsedkyně ČSSD Alena Gajdůšková prohlásila, že koalice s požadavky církví na majetek obcí nepočítala.

„Je to ne úplně pochopitelné a velmi prapodivné. Ale toto je jenom známka toho, jak špatně byl ten zákon udělán,“ řekla. 

Zdroj: Právo (18.2.2014)

Read more

ČR musí znít v EU jednotně

16. 2. 2014 / Pro prohloubení politické debaty o EU je třeba posílit evropskou agendu v jednání Poslanecké sněmovny a propojení jednání o evropských tématech mezi oběma parlamentními komorami tak, jak to předpokládá i Ústava ČR. Senát je druhá nejaktivnější parlamentní komora v EU v připomínkování evropských návrhů.

Read more

Blahopřání Anně Šabatové

14. 2. 2014 / Blahopřeji paní Anně Šabatové ke zvolení veřejnou ochránkyní práv. Věřím, že spolu se Stanislavem Křečkem vytvoří velmi dobrý tým garantující autoritu i dobré fungování Úřadu veřejného ochránce práv tak, jak to občané očekávají.

Read more