Kalednář

20. březen 2019

Odpočatý, spokojený zaměstnanec je schopný práci odvést i ve zkráceném čase a možná ještě v lepší kvalitě, říká poslankyně Alena Gajdůšková (ČSSD)

Kratší doba strávená v práci. Byli byste pro? A o kolik hodin denně? Stihli byste stejnou nálož práce za kratší dobu? A co byste řekli třeba čtyřdennímu pracovnímu týdnu? Nejen tomu jsme se dnes věnovali v Názorech bez cenzury!

Read more

8. březen 2019

A my bychom měli dopřát svobodné rozhodnutí i těm zaměstnancům

Děkuji za slovo, pane předsedající. Vážená vládo, ctěná Sněmovno, svoje vystoupení rozdělím na dvě části. Za prvé vás chci informovat o petici, která právě k tomuto projednávanému bodu dorazila do Poslanecké sněmovny a petiční výbor se jí zabýval a za druhé si dovolím říci něco sama za sebe.

Read more

6. březen 2019

169. výročí narození prezidenta T. G. Masaryka

Masarykova demokratická akademie ve Zlíně v čele se svou koordinátorkou a poslankyní PaedDr. Alenou Gajdůškovou opět připomněla výročí narození prezidenta a zakladatele ČSR T. G. Masaryka. Vzpomínková akce se konala na náměstí TGM ve Zlíně.

Read more

5. březen 2019

Svátky jsou pro všechny

Renáta Burianová, prezidentka Unie zaměstnanců obchodu, logistiky a služeb, vysvětluje, proč by měl být ve stávající podobě zachován zákon, který zajišťuje zaměstnancům volno o vybraných státních svátcích.

Read more